O inspirujących wizytówkach

biblioteka

Wizytówki, mimo panującej doby internetu nigdy nie wychodzą z mody – warto przykładowo zerknąć do swojego portfela. Z pewnością nosimy w nim mnóstwo kart i wizytówek różnych firm, pracowników, może również klientów. Często do ich przechowywania posiadamy również specjalne etui. Dostaliśmy je przy różnych okazjach – na wyjazdach i spotkaniach służbowych lub od osób, które reklamują swoje usługi.
Wizytówki są bardzo praktycznym wynalazkiem. Dzięki temu, że są wykonane z papieru, są bardzo lekkie i łatwe do przechowywania. Ponadto, zawierają wszystkie najpotrzebniejsze informacje – nie musimy otwierać przeglądarki internetowej, aby znaleźć kontakt do danej osoby, którego obecnie potrzebujemy.
Są również ważnym elementem negocjacji biznesowych – wymienianie się nimi jest już stałym elementem takich spotkań. Oferując komuś kartonik ze swoimi danymi, przekazujemy, że chcielibyśmy w przyszłości podjąć się współpracy.

Inspirujące wizytówki Warszawa

Projekty wizytówek czasami potrafią zaskakiwać.
Już dawno odeszło się od typowych i bardzo prostych kartoników, które zawierały tylko podstawowe informacje. Często inwestujemy w ciekawe grafiki lub przykuwającą uwagę i zapadającą w pamięć czcionkę. Nierzadko na drugiej stronie wizytówki umieszcza się fotografię lub logo firmy. Mogą być to przykładowo czcionki z wypukłymi napisami lub ciekawymi elementami, kolorowymi elementami graficznymi.
Jeśli szykujemy większe zamówienie – na przykład dla pracowników naszej firmy, warto udać się do firmy, która jest specjalistą w tej branży. Każda drukarnia z pewnością z przyjemnością zajmie się naszym zamówieniem. Krok po kroku stworzymy wymarzony projekt, który w przyszłości będzie zachwycał naszych klientów.

Blog o wizytówkach www.ekskluzywne-wizytowki.pl

5 comments

Dodaj komentarz